Sukienki damskie - info ??

Sukienki damskie - info ??

Witam Was dziewczyny. Gdzie kupujecie sukienki? Poszukuję jakiejś fajnej na ślub brata. Jeżeli możecie coś zaproponować, z góry dziękuję.

angelika98

Posty: 10

 
Niektóre sklepy z sukienkami mają darmową dostawę. Warto na to zwracać uwagę, bo kilka złotych da się w ten sposób zaoszczędzić i kupić sobie po prostu droższą sukienkę.

basia656

Posty: 14

 
Ja bym tam nie panikowała. Przecież w takim sklepie internetowym są tabele rozmiarów odzieży damskiej i wszystko widać na nich jak na dłoni. Mierzysz się, dopasowujesz do rozmiarówki i zamawiasz. Ja w większości robię zakupy właśnie przez internet.

adolort34

Posty: 13

 
Zdania zawsze będą podzielone. Ja należę do tych, które nie boją się internetowych zakupów odzieży damskiej. Nawet nie wiedziałam, że obecnie, kiedy internet jest już tak powszechny, ludzie boją się kupować w ten sposób zwykłe ciuchy.

BobStanley

Posty: 23

 
Podzielam zdanie, że sukienki damskie w sklepach internetowych są o dużo ciekawsze niż w galeriach handlowych. Po drugie nie płaci się tyle co tam, za z reguły podobny ciuch. Poniektóre panie mają po prostu silną potrzebę zakupów w galerii, ja nie. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

klosert

Posty: 16

 
Nigdy nie kupiłabym kreacji w sklepie z sukienkami przez internet. Nie ma to jak przymierzyć. Jak czas nie nagli to sobie można odsyłać, no ale chyba nie o to chodzi.

sonicsquad

Posty: 25

 
Zobaczcie sobie ten sklep z sukienkami http://www.nikoletta.pl/odziez_damska/sukienki.html, zresztą nie tylko sukienki są w ich ofercie.

Nabyłam u nich kilka bluzek. Doskonale się noszą i przede wszystkim są dobrego gatunku. Co do cen, to tym bardziej polecam ten sklep. Warto choćby przejrzeć bogatą ofertę.

wolfdale

Posty: 32

 
W stacjonarnym sklepie z sukienkami też możesz trafić na bubel. Wszędzie tak jest, że możesz się naciąć. Ja też robię zakupy w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona.

Oct714

Posty: 16