Projektowanie kolekcji ubiorów, gdzie ??

Projektowanie kolekcji ubiorów, gdzie ??

Witam, mam firmę produkcyjną odzieży. Poszukuję kogoś, kto zająłby się projektowaniem kolekcji ubiorów. Zależy mi tylko na specjalistach, osobach z konkretnym warsztatem.

Julian

Posty: 10

 
Bardzo weselę się, iż znalazłam ten adres, a raczej ktoś mi go tutaj polecił. Już na samym wstępie jestem zadowolona z perspektyw :) To rzeczowa osoba, która ma pojęcie o projektowaniu odzieży, działa w Łodzi.

Modniś

Posty: 14

 
Trzeba sobie postawić granice. Dopóki sam zajmowałem się projektami ciuchów nie było do końca tak dobrze. Też skorzystałem z fachowej oferty opracowywania i analizy trendów w Łodzi, dopiero zaczęło się kręcić ok

Mord

Posty: 14

 
Dobrze wiem, że taka pomoc jest niezmiernie konieczna. Też mieliśmy kłopoty. Nie wiedzieliśmy dokładnie co zrobić, żeby wpisało się w wymogi nowego sezonu. Dopiero jak fachowcy się zajęli projektowaniem ubiorów, w końcu było dobrze. Nie polecam kombinowania samemu, inwestycja w dobrego projektanta po prostu się opłaca.

czdeRRR

Posty: 11

 
Nie do końca byłam zadowolona ze swoich własnych projektów, wobec tego poszukałam kogoś kto jest specjalistą od projektowania odzieży active. Trafiłam na panią Joannę :) Ogromny potencjał i głowa do interesów. Tak w skrócie określiłabym tę osobę pełną pasji. Wykazała się przy projektach dla mnie super kreatywnością, za co dziękuję i niewątpliwie też polecam.

Gucio

Posty: 21

 
To kobieta, której bez problemu można zawierzyć swoje biznesowe plany odnośnie produkcji odzieży. Jest specjalistką od projektowania kolekcji ubiorów. To dzięki niej dziś mogę powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojej własnej działalności. Takie wsparcie również odnośnie analizy rynku, jakie zrobiła dla mnie jest bardzo pomocne. Szczerze polecam http://www.projectfashionlab.pl.

basia656

Posty: 14

 
Dzięki takim właśnie ofertom jak tu proponowane projektowanie odzieży casual można być pewnym, że nie utopi się pieniędzy. Czasem też korzystamy z usług projektowania zwłaszcza, jeżeli zależy nam na ekstra sprzedaży. Zapłacić za usługę trzeba, natomiast jest pewność, że dostaje się naprawdę chodliwy projekt, naturalnie wybierając kogoś profesjonalnego.

Sarenka

Posty: 16

 
Bez pomocy specjalisty miałem w firmie kłopoty. Długo szukałem, aż znalazłem kogoś od opracowywania i analizy trendów mody w Łodzi, ale w końcu się udało i dziś produkcja, cała działalność wygląda już inaczej.

lejdee

Posty: 25