Szelki męskie, sklep online ??

Szelki męskie, sklep online ??

A co z szelkami męskimi? Jakoś nie niesłychanie mogę znaleźć ten asortyment w sklepach internetowych, a chciałbym. Jak znacie coś, to piszcie. Dzięki.

Laleczka

Posty: 13

 
Ja z takich rzemieni sama robię sobie bransoletki i nawet udało mi się kilka sprzedać wśród znajomych:) Rzemyki są tanie, więc można sobie pozwolić na zakup większej ilości. Polecam takie zajęcie, uspokaja:)

Klakier

Posty: 14

 
Dawniej nosiło się rzemień na ręce. A tu widać, że moda powraca. W sklepach z jubilerskich sporo jest takich bransoletek, nawet w połączeniu ze srebrem czy złotem. Bardzo dobrze to wygląda. A można nabyć sobie sam rzemyk i przywieszkę, też fajnie to wygląda. Pasuje do wszystkiego. Nawet do eleganckich kreacji.

Sarenka

Posty: 15

 
Mnie odpowiadają produkty z tego sklepu, zarówno pod względem cenowym jak i jakości http://www.matisklep.pl. Mój mąż znalazł tu świetne szelki do spodni, z których jest bardzo zadowolony.

QQrydza

Posty: 18

 
W tym sklepie jest ogromny wybór gumek do włosów. Rzeczywiście jest w czym przebierać. No i jeżeli chodzi o jakość to niezmiernie dobrze. Zawsze miałam problemy, żeby zakupić dobrą gumkę. Każda wyrywała włosy. Polecam sklep, bowiem oprócz gumeczek mają spoko inny towar. Zobaczcie sobie sami.

Gucio

Posty: 15

 
Osobiście szelki męskie noszę tylko i wyłącznie jak jadę na rybki. Tak na co dzień nie są mi potrzebne. Widziałem fajne w ofercie jednego ze sklepów internetowych, ale straszna drożyzna.

alujas

Posty: 18