Hosting, czy warto inwestować ?

Hosting, czy warto inwestować ?

Cześć. Moja strona internetowa stoi na darmowym hostingu, który często zawodzi, bo mój serwis nie jest dostępny.

Możecie mi zaproponować jakieś płatne rozwiązanie, które spełni moje oczekiwania?

tyuMer

Posty: 19

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do jakiego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na jakiej znajdowała się ta propozycja. Okazało się to niezwykle mylące, ponieważ w rzeczywistości hosting stoi na niezwykle wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

Zlomex

Posty: 21

 
Hejka.

Wyśmienitą ofertą, która okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, która oferuje hosting www już od 49 złotych, w jakim pozyskałem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

dariuszek1878

Posty: 15

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale szybko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

Zbyszek

Posty: 20

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, jakie pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Garguł12

Posty: 19

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Marko

Posty: 20

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, które reklamuje moje usługi, więc wymagania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer jedynie niecałe 50 pln!

lumer45

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, jakie okazały się rzeczywiście odpowiednie, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że teraz co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

sonio

Posty: 17