czyszczenie dywanów Tuchola, szukam

czyszczenie dywanów Tuchola, szukam

Dzień dobry. Mam pytanie o pranie dywanów w Grudziądzu. Czy znacie jakąś porządną pralnię. Chodzi mi o oddanie dywanu, nie o pranie w domu, gdzie przyjeżdża ekipa.

Jimer66

Posty: 7

 
Sierść, a nawet bakterie, grzyby i pleśnie. Po czyszczeniu dywanów w pralni nie ma mowy o tych sprawach :) My korzystamy z pralni w Świeciu i nie narzekamy na skuteczność ani też na cenę. Bo usługa warta jest tych pieniędzy.

Marioleczka

Posty: 9

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, że oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, która za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze dużo :)

proszek

Posty: 8

 
W inny sposób nie pozbędziesz się roztoczy, a to one najbardziej uczulają. Mam porównanie z czasami, kiedy nie oddawałam dywanu do pralni. Pranie dywanów w Chojnicach to niezastąpione usługi, które polecam każdemu, kto chce mieć czysto w domu, świeżość i zapach, który nikomu nie przeszkadza ;)

bobusek

Posty: 16

 
Jeśli szukacie prania dywanów w Chojnicach, to polecam te usługi http://www.pralniadywanow.eu. Są skuteczną pralnią, która zna się na każdym rodzaju zabrudzeń i zanieczyszczeń.

jesika

Posty: 6

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi porządnych pralni, niemniej jednak jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

WielkiBO

Posty: 12