Gdzie znajdę salon w łodzi zajmujący się medycyną estetyczną ?

Gdzie znajdę salon w łodzi zajmujący się medycyną estetyczną ?

Cześć.

Od pewnego czasu czuję się po prostu brzydka. Nie dość, iż mam trądzik, który nie da się niczym wyleczyć to jeszcze sporo przytyłam na tabletkach anty. Chcę je rzucić, natomiast wiem, iż od tego nie schudnę. Poszukuję kliniki, która mi pomoże, najlepiej u mnie w Łodzi.

Pomóżcie proszę.

Franeczek23

Posty: 20

 
Ahoj Koleżanko!

Jeśli to by była prawda, iż siłą myśli da się rozkazać buzi i pryszczom aby się dogadały i pryszcze zrobiły sobie wolne, to ja bym wyglądała bardzo dobrze. Prawda jest jednak taka, iż tak się nie da. Wystarczy jednak wziąć się za siebie, albowiem to szkoda czasu na gadanie czy płacze. Ja poszłam do Sthetica’y w Łodzi, po miesiącu miałam buzię tak cudną jak nigdy wcześniej w życiu. Czuję się jakby mi ktoś darował drugie życie. Nie wiem czy jedynie ten salon jest taki cudny, niemniej jednak w razie czego przesyłam linka http://www.sthetica.pl Trzymaj się i nie przestawaj walczyć!

Killer85

Posty: 23

 
Niesłychanie, niemniej jednak to baaardzo zapraszam Ciebie do www.sthetica.pl tej kliniki. Mój cellulit to przeszłość, a wyglądał on już na faktycznie zaawansowane grudki! Zabiegi są kosztowne, niemniej jednak działają a dodatkowo są przyjemne :) Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki w tym salonie. Panie są super, mądre, kochane i zwyczajnie aż się nie chce stamtąd wychodzić! :) Niesłychanie będę trzymała kciuki, abyś się dobrze czułą i mogła dobrze wyglądać - jak sobie tylko zachcesz!
Pozdrowienia od Kamili z Łodzi.

m4ddog

Posty: 22

 
Ogólnie ja nie lubię polecać czegoś, bo wiadomo, iż każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania, niemniej jednak kurcze not ten salon muszę polecić, bo jest naprawdę super! www.sthetica.pl tu masz informację jak tam dojechać. Czemu ten salon? No po prostu full profeska, wyszłam totalnie odmieniona, po zabiegu który już znałam. W tym gabinecie robią to jednakże jakoś w przeciwnym wypadku i wyglądam o sporo lepiej niż po zabiegach w poprzednich. Potem poszłam jeszcze na depilację. Panie są miłe i cudowne.
Pozdrawiam :**

Matizi91

Posty: 26

 
Powinnaś zajrzeć do tego salonu na wydawniczej jak jesteś z Łodzi. Ja jak idę to właśnie tam, albowiem tam po pierwsze: najlepiej jestem traktowana, po drugie: ceny są przystępne, po trzecie: jest wysoka jakość zabiegów i miła, przyjazna obsługa. Może i są wyższe salony, lecz ja nawet nie mam po co szukać, albowiem póki co lepszego niż ten u nas w mieście nie znalazłam. Po prostu zakład na 5+ ;-) Trzymam kciuki, abyś się poczuła lepiej i lepiej wygląda, tak jak chcesz, Amen! :)

Kamil87rak1

Posty: 21

 
Nie jestem w stanie doradzić Ci nic więcej niż odwiedziny w dobrej klinice. http://www.sthetica.pl to jest stronka dobrej kliniki, gdzie odchudzają, upiększają i wszystko po kolei. Moja koleżanka tam była. Nie widziałam jej 3 miesiące, bowiem byłam na pracach za granicą. Jak wróciłam ona była szczuplejsza i piękniejsza, na tyle, że aż jej nie poznałam na ulicy! Ona na początku się śmiała i nic nie chciała małpa powiedzieć :P niemniej jednak potem się przyznała, że gdyby nie ten salon to by tak nie wyglądała. Ja jak nazbieram troszkę kasy to też pójdę.

sonicsquad

Posty: 25

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne natomiast po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, iż dzisiaj dłużej siedzę w pracy, bo do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz tylko się zrelaksować i spróbować zrobić coś tylko dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

wolfdale

Posty: 32

 
Swobodnie mogę ci polecić klinikę Sthetica, o ile dobrze napisałam, bowiem troszkę trudne słowo, takie raczej nie polskie. Byłam tam zaledwie dwa razy, natomiast mogę totalnie polecić tę klinikę. Tam naprawdę pracują profesjonaliści. Miałam do czynienia z przeróżnymi salonami, zakładami itp, natomiast one się nie umywają. Czasami bywało, iż ja miałam większą wiedzę niż oni, natomiast w Sth wszyscy są wyśmienicie wyszkoleni, uprzejmi, tak iż chce się chodzić każdego dnia lub co najmniej w każdej wolnej chwili.

Zuchman

Posty: 25

 
Siemaneczko, niesłychanie lubię dzielić się radami, tym niezwyklej jak rzeczywiście znam się na temacie, albo jak mam coś znaczącego do przekazania. Właśnie tak jest w tym momencie. Szukasz dobrego salonu w naszej łódce zaś ja taki znam, ha! www.sthetica.pl tutaj masz adres bezpośrednio do zabiegów. Poczytaj sobie co one robią. Każdy z nich jest dla innego stanu skóry, na pewno któryś też będzie dla ciebie odpowiedni. A sam salon jest bajkowy i zawsze pomocny, więc się nie masz co obawiać.

Sklepik

Posty: 21