salon urody kraków ??

salon urody kraków ??

Chcę sięgnąć z profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs. Jaki gabinet kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie wiecznie chodzicie i jesteście zadowolone? Czekam i z góry dziękuję.

alliknet5

Posty: 8

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

SZczecinek23

Posty: 7

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, iż nie ma to jak wykonać sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz sporo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odszukać ofertę rzeczywiście tanio.

Sklepik

Posty: 21

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D natomiast chodzę regularnie na peelingi chemiczne, albowiem te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, natomiast boję się, że jak zacznę, to będę tak wiecznie musiała.

Warren1987

Posty: 13

 
Powiem tak, iż niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie nieprofesjonalne osoby :(

Zas

Posty: 19

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niesłychanie miła atmosfera, a jak konieczny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Dzidzia

Posty: 7

 
Tutaj mają wiele ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych https://www.munecakrakow.pl. Polecam, ponieważ sama tu chodzę. Zawsze profesjonalne usługi. Poza tym miła atmosfera i świetna pomoc w wyborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

dermert

Posty: 6

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

wolfdale

Posty: 32

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Polaczek90

Posty: 14