Fotodepilacja, jaki gabinet ?

Fotodepilacja, jaki gabinet ?

Potrzebuję skorzystać z jakiegoś konkretnego, profesjonalnego liftingu. Podobno mezoterapia ampułkami jest niezmiernie dobra. Macie jakąś opinię z własnego doświadczenia, dajcie znać. Gdzie robiłyście taki zabieg?

Dzidzia

Posty: 7

 
Nie do końca byłam przekonana co do tego rodzaju zabiegów, ale po tym jak udałam się na endermologię w rzeszowie i zobaczyłam, co tak naprawdę straciłam przez lata braku pewności, mam dług wobec innych. Polecam, bo moja skóra w końcu zaczęła wyglądać po dwóch ciążach tak, jakbym w nich nie chodziła :) Mogę podesłać na priv zdjęcia, same ocenicie.

dropss

Posty: 10

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych problemów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już niezwykle w porządku. Niesłychanie się weselę, bowiem czułam się mega nieatrakcyjnie.

mazi1991

Posty: 12

 
Jestem zafascynowana tym, co oferuje nam dziś medycyna estetyczna. Gdyby nie ten fakt z wieloma niedoskonałościami zwłaszcza wszelkiego rodzaju bliznami nie można byłoby sobie poradzić. Najważniejsze, by trafić do profesjonalnego gabinetu. O tym w rzeszowie też dużo dobrego słyszałam :) i sama mam zamiar się tam wybrać.

edmundzio

Posty: 11

 
Tutaj mają depilację laserową http://www.pracowniawdzieku.pl/ipl.htm sama nie korzystałam jeszcze, natomiast mam zamiar. Natomiast jeśli chodzi o Rzeszów to wiele kobiet tutaj właśnie wykonywało zabieg, koleżanki też, więc polecam.

BMGMIREK

Posty: 19

 
Taki zabieg mezoterapii przyda się każdemu rodzajowi skóry. To salon kosmetyczny w Rzeszowie, który oprócz tego ma w swojej ofercie jeszcze dużo innych cennych :) Jak dla mnie to bardzo efektywna metoda na odmładzanie skóry.

Riko64

Posty: 19

 
Osobiście uwielbiam fotel kosmetyczny :) i chętnie tam przesiaduję. Nie ma to jak raz na jakiś czas pozwolić sobie na dobry zabieg pielęgnacyjny dla swojej skóry. Ostatnio poważnie zastanawiam się też jak i wy nad fotoepilacją. Jak na razie mam tylko za, nic przeciw ;)

Zob4567

Posty: 13

 
Wspaniała rzecz, nie ma się czego obawiać. Korzystałam z laserowego usuwania owłosienia i rzeczywiście po wykonaniu właściwej ilości zabiegów włoski nie odrastają, w końcu mam z nimi spokój i niezwykle się z tego faktu cieszę. Też polecam ten gabinet :) Pozdrawiam

Jacuś

Posty: 21

 
Ja lecz jestem pod wielkim wrażeniem i niewątpliwie jestem mega szczęśliwa, iż w końcu udało mi się dzięki zabiegowi usuwania blizn po trądziku raz na zawsze skończyć z maskowaniem się kilogramami fluidów i podkładów. To bardzo dobry zabieg, gdzie efekty są niemal natychmiastowe. Nie tylko ja jestem pod wrażeniem :)

TomekK

Posty: 19

 
Sama martwię się o własne blizny. Wiem, iż takie zabiegi są skuteczne, natomiast nie niezwykle mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, iż laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednakże muszę jeszcze troszkę poczekać, żeby w końcu skorzystać z jego dobroczynnej mocy :)

Facio

Posty: 25