my cafe, opinie

my cafe, opinie

Znacie stronę o grze my cafe z przepisami, jakie sprawią, iż będę mógł się szybciej rozwijać i wiecej zarabiać pieniędzy? Nie mogę niczego takiego na nieszczęście odszukać.

himmmu78

Posty: 1

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, natomiast nie za niesłychanie mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt mnóstwo czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

dermuster

Posty: 8

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

Laleczka

Posty: 9

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, która grę niesłychanie dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

namok

Posty: 3

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

Wariat

Posty: 15

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko troszkę czytałem to, co odnajduje się na stronie, jaka jest grze poświęcona. Pożądane byłoby to jednakże zbadać dokładniej.

aluś44

Posty: 8

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

TomekK

Posty: 9

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bowiem daje mi sporo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się troszkę odstresować. Mamy sporo nowych przepisów, które odnalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można sporo się z takiej strony dowiedzieć interesujących informacji.

rolniki

Posty: 5

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę zbadać czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy dużo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już wiecej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Nowa

Posty: 11