Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Zastanawiam się nad wprowadzeniem centrali rekuperacyjnej. Mam projekt domu pasywnego/energooszczędnego i staram się podejść do sprawy racjonalnie. Poszukuję również wykonawcy, który ogarnąłby mi temat od podstaw, żebym nie musiał szukać serwisu w przyszłości. Ogólnie chciałbym porozmawiać o zaletach rekuperacji.

Damiano2

Posty: 1

 
Prowadzę sklep i wiadomo, że chłodzenie to podstawa i różne cyrki przerabiałem z serwisantami. Czasami dopłata, ale nikt nie wie, po co i za co. Teraz współpracuję z https://aptherm.com/serwis.html i jest spokój, a to najważniejsze. No i nawet trochę mi podpowiedzieli w ramach modernizacji. Planuję z czasem większą inwestycję, pewnie skorzystam, bo widzę ogarnięci ludzie to warto zaufać i się udoskonalić.

enriquess

Posty: 6

 
Odkąd mam rekuperację to znacznie lepiej śpię, więc tutaj też możecie szukać zalety.

maniek

Posty: 3

 
Idea rekuperacji bardzo mi odpowiada, nawet, a może przede wszystkim do lokalu komercyjnego, bo wymieniasz zużyte powietrze systemowo. To przekłada się z czasem na większe zaufanie pracowników, nawet klientów. Teraz każdy dba o zdrowie, wiadomo.

Franuś

Posty: 9

 
Dopóki jest moda na OZE to warto ogólnie w takie instalacje inwestować, bo to się nawet z czasem przekłada na wzrost wartości nieruchomości.

Iwona3

Posty: 5

 
Można kombinować jeszcze z systemem stałego utrzymywania temperatury przez całą dobę. Przy wrażliwej technologii to już obowiązkowa sprawa.

Gruamer

Posty: 5

 
Masz jeszcze centrale wentylacyjne realnie antybakteryjne, a w tych czasach wiadomo, że musisz postawić na wzmocnienie odporności domowników.

TomekK

Posty: 19

 
Wycena bezpłatna, więc i tak możesz porozmawiać na spokojnie. Ludzie właśnie nie do końca rozumieją, że technologia klimatyzacji/wentylacji w ostatnich latach mocno poszła do przodu i daje realne oszczędności w budownictwie pasywnym. Tutaj szukałbym wskazówek.

serwus45

Posty: 11

 
Jak działają w całym kraju to pewnie się skontaktuję, bo właśnie szukam dobrego kontaktu do nowej fabryki, konkretnie magazynu. Trzeba ogarnąć kwestie chłodzenia na poziomie dość zaawansowanym, a niewielu tzw. specjalistów potrafi doradzić.

b.one

Posty: 23