kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

Jaka jest wartość idealnego tętna w bieganiu, bo nie za bardzo się na tym znam? Jakie Wy tętno macie jak biegacie?

Gucio

Posty: 1

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

sklepowa12

Posty: 14

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Wariat

Posty: 16

 
Od lat powtarzamy, iż jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj ważne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami pożądane byłoby, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niezwykle dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, niemniej jednak określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Klarka45

Posty: 15

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niesłychanie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Nieraz jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt sporo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

urszulka

Posty: 5

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

ciumar1

Posty: 8

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Wariat

Posty: 5

 
U mnie dobre tętno podczas biegania to 120 uderzeń, lecz mam znajomego, który biega od dużo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, lecz i wytrenowania, wobec tego należałoby sporo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Dyduchrr

Posty: 5

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem pożądane byłoby ważne jest, aby zadbać o nie.

Alibas67

Posty: 5