Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

Black_Riot 

Posty: 7

 
Ile waszym zdaniem za perfumę to jest drogo? Chodzi mi o flakonik 40 ml przykładowo? NO i drugie pytanie za 100 punktów – czym się różni woda toaletowa od perfumy?

Kobitka22

Posty: 9

 
Mogę polecić internetową drogerię na stronie http://testerownia24h.pl. Mają same sprawdzone i cenione zapachy, na CK zaczynając a na Paco Rabanne kończąc. Sympatyczna i szybka obsługa, dobrze mi wytłumaczyli o co dokładnie chodzi z tymi testerami zapachów także dobrze wiedziałam czego się spodziewać.

aniusia

Posty: 8

 
Najważniejsze żeby się od perfumy jakieś wypryski czy inne alergie nie robiły. Ja nigdy takiej sytuacji nie miałam ale już w przypadku dezodorantów to niestety muszę bardzo uważać z wyborem, bo mam wyjątkowo wrażliwą skórę którą łatwo można podraznić takimi kosmetykami.

weryl77

Posty: 12

 
NA perfumach to się zna najlepiej moja szwagierka...ona to ma w domu całą półkę różnych zapachów. Nie wiem po co jej aż tyle bo nigdy nie pytałam ale w sumie to ciekawe jest...chyba ich ze sobą nie miksuje?

Gumis

Posty: 9

 
Można stosunkowo tanio teraz dobre perfumy kupić moim zdaniem. W każdym razie jeśli sobie przypominam jak ceny wyglądały kilka lat temu to teraz jest według mnie o wiele korzystniej. Perfumy już nie są takim ekskluzywnym towarem

Lupusx

Posty: 15

 
Co człowiek to inne upodobania zapachowe. Ja bardzo lubię coś w stylu DG, ale już na przykład moja siostra nie cierpi tej marki i tego zapachu. Także każdemu nie dogodzisz, trzeba szukać sobie perfum indywidualnie pod swój specyficzny gust.

Fanatyk

Posty: 6

 
Perfum mam w domu kilka ale i tak ciągle używam Diora i do niczego innego nie jestem w stanie się przekonać...a robiłam kilka podejść żeby zmienić markę to po prostu nie mogę, mój węch innych nut zapachowych nie toleruje.

Domeczek2

Posty: 20

 
Z zapachami to trzeba uważać żeby nie kupić sobie czegoś co w ogóle nie będzie pasować – do stylu życia, do pracy jaką się wykonuje, do stylizacji jakie się nosi na co dzień. Wbrew pozorom dobranie idealnego zapachu dla konkretnej osoby nie jest takie łatwe.

Różyczka

Posty: 12

 
Nie będę ukrywała że dużo zużywam perfum, zwłaszcza jak sobie porównam z tym ile używa swoich perfum mój mąż. Ja jestem w połowie flakonika a u niego ciągle wygląda jakby miał jeszcze full.

akukukuku

Posty: 24