dobre kosmetyki do włosów sklep online

dobre kosmetyki do włosów sklep online

Trochę sobie ostatnio poczytałam o kosmetykach do włosów, to dużo pań poleca rzeczy od Matrix, czy Tigi. Wiecie może coś o sklepach online, gdzie mają duży wybór takich preparatów w fajnych cenach?

miko_poz

Posty: 19

 
Skuteczne odżywki do włosów mają na stronie www.twojauroda24.pl. Normalnie za takie kosmetyki jak Loreal, czy Matrix to by mnie nie było stać, a tutaj wychodzi to cenowo dość przyzwoicie.

Kostek7

Posty: 20

 
Warto polować na promocje w drogeriach. Ostatnio to sobie kupiłam szampon ze zniżką coś koło 30 procent, była rzeczywiście okazja. Normalnie to bym sobie darowała.

Kolekcjoner

Posty: 17

 
Moje włosy nie mają lekkiego życia głównie dlatego, że już od lat je farbuję. Niby te farby mają w sobie jakieś odżywki itp. ale jednak włos odczuwa swoje i robi się coraz słabszy.

NanoPIK

Posty: 21

 
Na mnie to dobrze działa olejek arganowy. Faktem jest, że za taki prawdziwy olejek to trzeba trochę wydać, ale moje panie...warto!

iwanowskis

Posty: 22

 
Wella robi dobre kosmetyki, jak tylko jestem przy kasie to ich rzeczy szukam. Czasami są w promocji, ale rzadko niestety. ;/

wolfdale

Posty: 32

 
Moja znajoma często robi zakupy internetowo i właśnie jak zamawia kosmetyki to się do niej zapisuję na listę i mi też kupuje. Wtedy płaci raz za przesyłkę no i jeszcze przy większych zakupach są rabaty. Ale jak ten sklep się nazywa..? Wypytam!

Gucio

Posty: 15

 
Powiem, że ostatnio pierwszy raz kupiłam sobie szampon i odżywkę od Matrixa i jest rewelacja. Już po drugim umyciu widać było różnicę, także moim zdaniem warto tego poszukać.

zwc18

Posty: 22

 
Moja mama to ma bardzo fajne, mocne włosy, u niej to nie ma znaczenia jakich szamponów czy odżywek używa. Ja to muszę znowu zwracać uwagę na wszystko, bo włosy strasznie źle znoszą niektóre serie szamponów, nawet od tych marek z tzw. górnej półki;/ życie nie jest sprawiedliwe;P

Zuchman

Posty: 25