gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Cześć, jakie metody pielęgnacji polecacie do cery wrażliwej ze skłonnością do powstawania wyprysków? Bardzo proszę o coś, co u was faktycznie działa.

TomekK

Posty: 7

 
Nierafinowane i tłoczone na zimno oleje to sprawdzona baza do kosmetyków naturalnych. Można nawet samodzielnie z tworzeniem dodatków pielęgnacyjnych pokombinować.

Mechanik

Posty: 18

 
Mnie nauczył dermatolog, że trzeba zawsze działać na konkretne schorzenia od zewnątrz i od wewnątrz. Jak bierzesz kosmetyki naturalne to przydałoby się również zrobić kurację oczyszczającą, ewentualnie przyjmować witaminy, czy suplementy na regenerację skóry.

dropss

Posty: 10

 
Niektóre uzdrowiska posiadają własne marki kosmetyków. Też warto się zainteresować.

czesteruś34

Posty: 2

 
Kosmetyki naturalne kupuj raczej w mniejszych opakowaniach, bo jednak mają nieco krótszy termin do użycia.

LLardmen

Posty: 8

 
Przy stylizacji brody używam tego https://e-naturalne.pl/pl/p/100-naturalny-olejek-do-pielegnacji-brody/1089 . Ogólnie bardzo dobry sklep z naturalnymi kosmetykami, nie tylko dla kobiet. Ten olejek naprawdę fajnie pachnie. Kiedyś u barbera trafiłem, zapytałem o namiary i dostałem. Do tej pory używam w codziennej pielęgnacji. Według mnie niczego lepszego do zarostu nie znajdziesz.

srekal34

Posty: 20

 
Trzeba po prostu trafić na składnik. Na mnie widłak działał dobrze, na oparzenia. Peelingi algowe podobnie na regenerację naskórka.

Zdzichu

Posty: 9

 
Niektórzy dermatolodzy znają się na kosmetykach naturalnych. Warto zadawać pytania, nawet w sieci, bo wielu specjalistów właśnie odpowiada na pytania odnośnie zakupu preparatów do pielęgnacji różnych rodzajów skóry.

atek562

Posty: 14