Gdzie kupujecie kosmetyki

Gdzie kupujecie kosmetyki

Cześć dziewczyny. Jest mi potrzebny dobrze zaopatrzony sklep z dermokosmetykami w sieci. Gdzie robicie takie zakupy? Tylko żeby to były maksymalnie łagodne rzecz, najlepiej naturalne a nie jakieś naszpikowane ciążącą dla skóry chemią.

Aniusiaaa1

Posty: 8

 
Takie naprawdę naturalne kosmetyki to ze świecą szukać. Wszędzie już coś władują – barwniki, wzmacniacze smaku, konserwanty. Jeśli już to bym ewentualnie sklep na www.e-naturalne.pl polecała. Tutaj rzeczywiście ciężko jest znaleźć krem który byłby nafaszerowany chemią, a trochę rzeczy już u nich dla swojej cery suchej kupowałam.

wisła1905

Posty: 14

 
Do maseczek to jakoś się nie mogę od lat przyzwyczaić. To trochę zbyt czasochłonne jest dla mnie żeby z taką maską wysiadywać na twarzy. No chyba że by się udało jakąś dobrą ekspresową znaleźć, ale takich jest mało.

@_yyy111

Posty: 11

 
Na mnie świetnie wpływa olejek jojoba, ale taki naprawdę dobry to nie jest tak łatwo dostać. Na rynku jednak jest dużo podróbek które tylko jojobę imitują i ciężko jest często na pierwszy rzut oka odróżnić.

dostacTP

Posty: 10

 
Jest teraz moda na naturalne kosmetyki i w sumie to jest akurat dobra moda. Wystarczy raz sobie przeczytać etykietę ze składem dowolnego kosmetyku w drogerii żeby się przekonać do tego, że nie są one zbyt zdrowe.

Black_Riot

Posty: 7

 
Sam kosmetyk odpowiednio dobrany rzeczywiście jest w stanie dużo pomóc i zdziałać, ale musi być faktycznie regularnie stosowany. Ile to ja mam znajomych które kupiły sobie kosztowne zestawy kremów, a potem odłożyły do szafek...i prawie nie ich nie nakładają, chyba że od święta.

Boss

Posty: 11