gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami – znacie takie miejsca? Najfajniej jakby poza gotowymi kosmetykami sprzedawali też składniki do samodzielnego przygotowania peelingów, balsamów, kremów i tak dalej. Jeśli możecie kogoś polecić to będę wdzięczna – chodzi mi o kosmetyki dla kobiet, ale też dla mężczyzn.

Phylu

Posty: 10

 
Dużo kosmetyków można sobie zrobić samemu w domu, choćby taki prosty peeling z ziarenek kawy jest bardzo prosty w przygotowaniu a przynajmniej człowiek dokładnie wie co stosuje.

Marioleczka

Posty: 23

 
Kupuję od jakiegoś czasu kosmetyki Lynia w sklepie na e-naturalne.pl i mi służą. Delikatne dla wrażliwej skóry trądzikowej, bardzo dobrze oczyszczają, nie podrażniają – super. Wcześniej testowałam chyba z kilkanaście różnych innych wariantów i zawsze było coś nie tak.

Black_Riot

Posty: 6

 
Do kosmetyków trzeba mieć podejście bardzo wybiórcze. To że innej osobie jakiś krem służy to niekoniecznie znaczy że dla nas też będzie okej. Trzeba sprawdzać porównywać i szukać optymalnego.

Sarenka

Posty: 17

 
Robią teraz tych kosmetyków miliony, samych marek są dziesiątki a każda ma ileś tam produktów na twarz, na ciało, do pielęgnacji włosów paznokci i całej reszty. Wybór nieograniczony ale z jakością bywa różnie.

opanik44

Posty: 13

 
Najlepiej testować sobie kosmetyki, próbować różnych kremów różnych płynów olejków i tak dalej aż w końcu się trafić na coś właściwego dla siebie. Nie ma innej drogi ;)

Misieczek

Posty: 8

 
Polecić to nie ma czego bo każda osoba jest inna i każdy ma inne potrzeby jeśli chodzi o kosmetyki także trzeba sobie samemu coś dopasować na zasadzie prób i błędów moim zdaniem.

Orange444

Posty: 10

 
Jak na razie na swoje kosmetyki nie narzekam, nie mam jakiś alergii i tak dalej ale już moja siostra to musi bardzo uważać na to jakie mydło albo jaki żel czy szampon kupuje.

pracuss33

Posty: 6