Gdzie kupujecie kosmetyki

Gdzie kupujecie kosmetyki

Czy tworzenie własnych kosmetyków opłaca się bardziej od zakupu naturalnych zestawów? Jak w ogóle rozpocząć przygodę z czymś takim?

nighthaze

Posty: 12

 
Śluz ślimaka nieźle wypada w kosmetykach, bo zawiera wszystkie niezbędne składniki do odmładzania. Można dostać bez większych problemów w formie ekstraktu do własnych kombinacji. Dobrze działa na blizny.

Kwatuszek

Posty: 12

 
Tak naprawdę trzeba robić terapię wewnętrzną i używać kosmetyków na zewnątrz, żeby uzyskać dobre wyniki podczas walki z trądzikiem.

bobusek

Posty: 17

 
Nawet niewiele witamin w kosmetyku zupełnie wystarczy do osiągnięcia efektów pielęgnacyjnych. Potwierdzona sprawdza, bo sama robię kosmetyki z witaminami i wcale nie trzeba przesadzać w składzie.

pawel253

Posty: 11

 
Ziarenko grochu w aplikacji mi pomaga
https://e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159 pod cerę wrażliwą. Grunt, aby równo rozprowadzić. Efekt porównywalny, jakby ci wprowadzili sporą ilość kwasu hialuronowego w salonie medycyny estetycznej.

alliknet5

Posty: 8

 
Weź sobie butelki z kroplomierzem to się nie pomylisz przy zastosowaniu receptury na kosmetyk. Sprawdza się.

tigra32

Posty: 8

 
Porównuj kosmetyki z zabiegami medycyny estetycznej i staraj się po podobnym składzie dobierać. Od dawna podobnie działam i poprawiłam mocno wygląd.

Krzysztard

Posty: 21

 
Najlepiej porównać skład kosmetyków premium i szukać alternatywy, ale znacznie tańszej. Wiem, że na takiej zasadzie można oszczędzić ponad 100 złotych spokojnie.

proszek

Posty: 14

 
Jeszcze fajnie dojść do kosmetyków tworzonych przez znane blogerki z branży kosmetycznej, czy przez producentów właśnie słuchających klientów. To się coraz częściej zdarza.

mateo29

Posty: 9

 
Na lato niezawodnie wyciąg z aloesu. Nawet sobie nie wyobrażam takich upałów bez podobnych kosmetyków.

propek1

Posty: 9