Kora sosnowa, gdzie kupić

Kora sosnowa, gdzie kupić

Witam, gdzie dostanę korę sosnową w stosunkowo małej ilości? Mam tylko mały skalnik a muszę go jakoś ładnie urządzić przed latem.

Dziękuję wszystkim z pomoc, za jaką będę wdzięczny.

dobryrd

Posty: 10

 
Moja mama bardzo pilnie poszukuje kory sosnowej, chce ją zakupić gdyż usłyszała, że dzięki niej jej krzewy będą miały odpowiednią wilgoć latem a zimą ciepło, które nie pozwoli na zmarznięcie korzonkom. Dlatego proszę was bardzo abyście poradzili nam gdzie najlepiej będzie kupić daną rzecz? Zależy nam szczególnie na przystępnej cenie.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Sinet

Posty: 20

 
Dzień dobry, możecie powiedzieć mi gdzie kupię tanią korę sosnową? Mam dość spory ogródek, który należy często pielić a ja nie mam na to czasu. Słyszałam, że kora powstrzymuje porost chwastów więc dlatego chcę ją nabyć. Czekam niecierpliwością na wasze porady, dziękuje serdecznie oraz pozdrawiam.

plusss89

Posty: 23

 
Jestem osoba, która boi się trochę eksperymentować, mam bardzo piękny ogródek ale wymaga on ode mnie bardzo dużo poświęcenia i czasu. Jestem już osobą starsza i ciężko mi jest się zorganizować.

Możecie powiedzieć mi czy warto kupić korę sosnową pod krzewy? Odejmie mi to trochę pracy? Prawda jest to, że chwasty się przez nią nie przedostają? Z góry dziękuje.

drillmod

Posty: 26

 
Dzień dobry, moja mama niedawno zamówiła korę sosnową hurtem i jest z tego niezwykle zadowolona bowiem już nie spędza całych popołudni na pieleniu ogródka bowiem kora nie przepuszcza chwastów. Zakupiliśmy ją w http://www.kora-ogrodowa.net i jesteśmy z niej w stu procentach zadowoleni.

Polecamy ją wszystkim znajomym i rodzinie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogliśmy.

Programista

Posty: 22

 
Słyszałam, iż kora sosnowa bardzo dobrze wpływa na rośliny natomiast nie tylko na estetykę.

Z tego co wiem to podtrzymuje ciepło w okresie zimowym tak aby korzonki roślin nie zmarzły oraz w okresie letnim zatrzymuje wilgoć aby rośliny nie zeschły. Możecie wejść na stronę http://www.kora-ogrodowa.net i sami się przekonacie.

Niezwykle polecam ponieważ od niedawana sama ją posiadam.

stopiw7

Posty: 23

 
Cześć, co sądzicie o korze sosnowej w ogrodzie? Macie może ją u siebie? Jak się sprawuje? Jesteście zadowoleni czy raczej nie? Polecacie taki zakup? Będę niezwykle wdzięczna jeśli udzielicie mi odpowiedzi na wyżej postawione pytania.

Z góry niezwykle dziękuję i wszystkich serdecznie pozdrawiam, czekam z niecierpliwością.

Dyduś45

Posty: 18

 
Jestem osoba, jaka boi się troszkę eksperymentować, mam niesłychanie piękny ogródek lecz wymaga on ode mnie niesłychanie mnóstwo poświęcenia i czasu. Jestem już osobą starsza i ciężko mi jest się zorganizować.

Możecie powiedzieć mi czy należałoby zakupić korę sosnową pod krzewy? Odejmie mi to troszkę pracy? Prawda jest to, że chwasty się poprzez nią nie przedostają? Z góry dziękuje.

jakwaj

Posty: 22

 
Witam, mój tata bardzo poleca korę sosnową gdyż nie tylko ona uniemożliwia przedostanie się chwastów na powierzchnię ale także posiada wiele innych zalet takich jak na przykład podtrzymywanie ciepła w okresie zimowym tak aby korzonki nie zmarzły oraz wilgotności w okresie letnim. Będziecie zadowoleni.

Polecam wszystkim.

Kolekcjoner

Posty: 24