Świerk srebrny, gdzie kupię ?

Świerk srebrny, gdzie kupię ?

Witam. Kogo możecie polecić odnośnie sprzedaży sadzonek borówki amerykańskiej. Zależy mi na najlepszych odmianach, jakie z powodzeniem się przyjmują w naszych warunkach klimatycznych.

Złoty

Posty: 8

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

Jermeri

Posty: 8

 
W wielu miejscach szukałam opinii o sadzonkach jagody kamczackiej. I wiem, iż koniecznie trzeba odszukać dobre źródło :) Trudno o dobrą jakość gdzieś w markecie itp. miejscach. Akurat z polecanego przez was gospodarstwa korzystałam, kupowałam tam krzaczki ozdobne, pierwsza klasa, zatem całą ich ofertę też polecam.

edmund

Posty: 13

 
Mają znakomite odmiany sadzonek krzewów ozdobnych. Nawet niezmiernie oryginalnych okazów. Swoją drogą moje posadziłam w ogrodzie już w tamtym roku i zobaczymy co będzie z nich w sezonie. Zakupiłam mrozoodporne odmiany, podobno są niezmiernie wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne, czas pokaże :) Pozdrawiam.

Nowa

Posty: 32

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję zakup od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, faktycznie należałoby, zdrowe i silne sadzonki.

Lamey

Posty: 12

 
Ogólnie też ich polecam, znam to miejsce, albowiem kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się niesłychanie dobrze :-) dlatego należałoby mieć ich ofertę na uwadze.

Tomcio

Posty: 28

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

tubbytimmy1

Posty: 24

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną niezwykle wysokie mimo iż to warunki ogrodowe.

Wu

Posty: 16