Kora sosnowa workowana, gdzie warto ?

Kora sosnowa workowana, gdzie warto ?

Szukam propozycji hurtowni, producentów kory sosnowej workowanej. Zależy mi, żeby oferta była naturalnie z dowozem. Interesuje mnie tylko niska cena, bowiem potrzebuję olbrzymich ilości.

VamnHopeHom

Posty: 6

 
No to niezwykle dziękuję za polecenie. Przyda mi się w sezonie taka tania oferta kory sosnowej workowanej. Zawsze poszukiwałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, iż najlepsza jest zwykła kora.

Anno Domini

Posty: 20

 
To niezwykle dobra oferta kory sosnowej w Bydgoszczy. Mnie pasuje już od lat i nigdy nie miałam zastrzeżeń do ich oferty. Widać, że to renomowany producent, który na niczym nie oszukuje. Polecam z własnego doświadczenia.

jkiolek56

Posty: 15

 
Tutaj mają bardzo dobrej jakości korę sosnową http://www.kora-ogrodowa.net. Już parę razy u nich kupowałem i zawsze jest ta sama dobra jakość. Poza tym cenowo mi odpowiada, dowóz zawsze na czas w terminie.

Ania

Posty: 15

 
No nie bardzo bym wierzył w tak dobrą ofertę bez oczywiście jej wcześniejszego sprawdzenia. Już kilka razy polecano mi dobrego producenta kory ogrodowej w hurcie, a później okazało się, że jednak jakość jest kiepska. Więc jak się nie przekonasz na własnej skórze, to się nie przekonasz.

Facio

Posty: 8

 
Chyba tak jest w większości ofert, że dowóz przy dużych ilościach od producenta kory sosnowej masz gratis.

Okolicc34

Posty: 23

 
No to bardzo dziękuję za polecenie. Przyda mi się w sezonie taka tania oferta kory sosnowej workowanej. Zawsze szukałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, że najlepsza jest zwykła kora.

yetisize

Posty: 17

 
Jeśli ten producent kory w Bydgoszczy zasługuje na uznanie, to skorzystam i oczywiście bardzo dziękuję za polecenie i opinię. Na rynku jest teraz ogromna ilość takich ofert więc, jak się ktoś nie zna, to rzeczywiście trudno jest o rozeznanie. Jeszcze raz dziękuję.

GGregbard

Posty: 18

 
Najlepszą masz korę sosnową. Można korzystać z wyszukanych ofert, ale do ściółkowania z doświadczenia polecam sosnową korę. Dobrze mieć swojego zaufanego producenta, miejsce, gdzie masz już sprawdzoną jakość. W moim wypadku jak na razie sama szukam kogoś zaufanego, dlatego jestem tu na forum:)

Januszek

Posty: 22