Sklep ze starymi lampami i żyrandolami?

Sklep ze starymi lampami i żyrandolami?

Hejka, słyszałam, iż można odnawiać stare lampy, natomiast ja taka posiadam, podoba mi się lecz jest troszkę zniszczona albowiem ma ona już kilkadziesiąt lat. Zależy mi na jej odnowie lecz nie mam pojęcia gdzie mogę taką wykonać. Powiedzcie mi gdzie można oddać taką rzecz, będę wdzięczna za takową informację. I jeszcze proszę o podanie kosztów jakie mogą za tym iść.

Dziękuje i czekam.

@_24lampy

Posty: 13

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i niezwykle częstokroć mówi o sklepie „archiwum” gdyż to w nim niezwykle częstokroć kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz sporo innych staroci. Są one niezwykle piękne i z tego co wiem niezwykle wartościowe. Mówiła, że na stronie http://www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

Siwek

Posty: 19

 
Dzień dobry, najlepszym sklepem w jakim będziecie mogli odnowić wasze lampy jest sklep archiwum, ja z jego usług korzystałam już parę razy i za każdym razem jestem zadowolona.

Polecam go niezwykle.

Ticket2Hell

Posty: 23

 
Dzień dobry, niezwykle pilnie poszukuje dobrej i fachowej osoby, jaka odnowi mój stary żyrandol, chciałbym aby to było zrobione w niezwykle rozsądnych pieniądzach lecz zależy mi również na profesjonalizmie danej osoby, aby odnowa była zrobiona w pełni jak na leży.

Proszę was niezwykle o informacje, czekam z niecierpliwością.

Olllla

Posty: 22

 
Witam, bardzo zależy mi na nabyciu starego żyrandola, natomiast nie mam pojęcia gdzie go znajdę, bardzo liczę na waszą pomoc, jeśli możecie to bardzo proszę wypowiadajcie się na dany temat i doradźcie mi w danej sprawie, będę ogromnie wdzięczna.

Dziękuje z góry wszystkim serdecznie.

kadajo

Posty: 17

 
Cześć, jestem miłośniczką starości i niezwykle zależy mi na kupnie czegoś niezwykle starego natomiast zarazem ładnego i kosztownego. Niesłychanie zależy mi na tym aby sklep w, którym kupie dana rzecz będzie wykwalifikowany, oraz abym miała w czym wybierać. Niesłychanie proszę o podanie mi nazwy takiego sklepu, jeżeli go znacie.

Dziękuje serdecznie.

emkaer

Posty: 14

 
Hejka, jestem wielkim fanem staroci dlatego wiem jaki sklep jest najlepszy, korzystam ze sklepu „archiwum” albowiem tam idzie nabyć najlepsze rzeczy w bardzo przyzwoitych cenach. Polecam go wszystkim serdecznie. Informacje na jego temat odnajdziecie na stronie internetowej http://www.archiwumlamp.pl.

Pozdrawiam.

mitr

Posty: 22