Program do rozliczania delegacji gdzie znajdę?

Program do rozliczania delegacji gdzie znajdę?

Witam wszystkim. Jest tu może przedstawiciel kadrowych? Interesuje mnie mianowicie program do ewidencji urlopów i poszukuję relacji ludzi, które mają z nim do czynienia w praktyce.

Jak się Wam spisuje?

Robuś

Posty: 15

 
Co prawda program do rozliczania delegacji najczęściej spotykany jest w urzędach, natomiast polecam go również firmom.

Przed dokonaniem kupna, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się ponieważ w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

Balto

Posty: 26

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

090913123

Posty: 17

 
Coraz częstsze jest to, że nakaz wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach szczególnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

Klarka

Posty: 19

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niezwykle pomagają pracować. Podczas poniektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

Miki

Posty: 24

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Poprzez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Klarka45

Posty: 15

 
Przy takiej dużej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

Blitz55

Posty: 16

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się znakomicie. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

ilor45

Posty: 19

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

Abaddon616

Posty: 18

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

labuh

Posty: 11