szkolenia bhp w katowicach, proszę o pomoc

szkolenia bhp w katowicach, proszę o pomoc

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym niezmiernie różnie, dlatego jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest inaczej czy tak samo?

Facio

Posty: 3

 
Jeżeli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę hhttp://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest oferta.

eloop

Posty: 22

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, albowiem poznaje ciekawe historie z życia ludzi, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby faktycznie mają niezmiernie mnóstwo do powiedzenia. Według mnie super.

Marti

Posty: 5

 
U nas szkolenia nic nie dają, albowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Cybooor

Posty: 17

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

dermuster

Posty: 8

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Szybka Krysia

Posty: 18

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niesłychanie nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą wiecej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

Fanatyk

Posty: 5

 
Bez kłopotów można odszukać szkolenia bhp w Katowicach, bowiem u nas jest firm niezwykle dużo i jeśli tylko pragniesz to na pewno coś poprawnego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

dobasz

Posty: 6

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Dyduś45

Posty: 18

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest bardzo nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

Polaczek90

Posty: 5