Gdzie wybrać się na kurs ADR dla kierowców

Gdzie wybrać się na kurs ADR dla kierowców

Moje pytanko będzie dotyczyć uprawnień ADR. Mam dzięki nim szansę na lepsze pieniądze za transporty. Szukam ośrodka, dzięki któremu pozyskam takie uprawnienia. Znacie ludzi, którzy dobrze przygotowują do takiego egzaminu?

zdsakk87

Posty: 18

 
Jak ja byłem na kursie na certyfikat kompetencji zawodowych to ośrodek spisał się na medal. Niesłychanie dobra obsługa, szybkie załatwienie całych tych papierków, zgłoszeń, wniosków itd. W ogóle pomogli mi w rozpoczęciu działalności gospodarczej, sporo się dowiedziałem na ten temat od takiej praktycznej strony.

QQrydza

Posty: 20

 
No z tego co widzę, to raczej kłopotów z dobrym kursem na ADR nie powinieneś mieć. Ja się też dopiero przymierzam do takiego szkolenia, trochę już poszukiwałem, parę ludzi popytałem i ogólnie mam kilka fajnych opcji na oku. Są firmy, które zapewniają zarówno ADR dla kierowców, jak też dla doradców, poza tym w jednym miejscu robią też kursy na nalewaki, zarówno full opcja.

zwc18

Posty: 22

 
Osobiście to nie mam olbrzymiego doświadczenia jeżeli chodzi o firmy szkoleniowe. Ostatni raz robiłem jakiś kurs z osiem lat temu i były to wózki widłowe. Pewnie troszkę się pozmieniało od tego czasu. Generalnie trzeba dobrze obadać co jest w pakiecie kursu. Czy są materiały, czy robią potrzebne badania, żeby się później nie okazało, iż trzeba różne dodatkowe kwestie samemu sobie ogarnąć.

eloop

Posty: 22

 
Witam:)

Jestem na świeżo jeżeli chodzi o kurs i egzamin na certyfikat kompetencji zawodowych. Wszystko przebiegło po mojej myśli:) Zdałem! Mogę polecić ośrodek http://abc-szkolenia.com/, który bardzo mi pomógł nie tylko przygotować się do egzaminu, lecz też w samym założeniu firmy transportowej.

Mili ludzie w biurze, rewelacyjny kontakt!

michas901

Posty: 24

 
Teraz mieć dodatkowe uprawnienia to znacząca rzecz. Można zdecydowanie lepiej zarobić jak się ma w CV dodatkowy papier. Ja starałem się ostatnio o uprawnienia ADR i na nieszczęście nie poszło mi na egzaminie. Będę próbował jeszcze raz w przyszłym miesiącu. Życzcie mi powodzenia!

Pozdrawiam ciepło.

Tomcio

Posty: 28

 
Dobra organizacja szkolenia i dobra kadra to podstawa. Powiem Ci, iż jeżeli chodzi o ADR to ja nie znam lepszej firmy organizującej kursy niż http://abc-szkolenia.com/. Ogarnięci ludzie, zero stresu, kompleksowa obsługa. Jakbym miał jeszcze raz robić kurs na doradcę ADR to bym znowu uderzył do nich.

Polecam i pozdrawiam!

Nargil

Posty: 22

 
Z takich lepszych szkół to myślę, że należałoby odwiedzić serwis abc-szkolenia.com. Niesłychanie wszechstronnie działający ośrodek. Wszystko można u nich załatwić. Robią kurs, załatwiają badania lekarskie, gwarantują materiały dydaktyczne, zaś jeżeli chodzi o kwalifikację wstępną to egzamin też można u nich odbyć. Mają dość rozwiniętą ofertę szkoleń w zakresie kwalifikacji wstępnej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

MacieqLeo

Posty: 20

 
Co do ADR to zależało mi na dostaniu uprawnień doradcy. Niezła kasa z tego jest. Nie szukałem zbyt długo fajnej oferty kursowej. Wybór padł na abc-szkolenia.com. Zgrana firma, niezmiernie mi się podobała atmosfera w tym ośrodku. Ludzie sympatyczni, panie w biurze wyrozumiałe:) Fajnym dodatkiem było u nich szkolenie online. Dużo osobom niezmiernie się to przydało. Chyba wszyscy z mojej grupy zdali egzamin za pierwszym razem.

Killer85

Posty: 23