Spływy kajakowe po Tanwi, kto ??

Spływy kajakowe po Tanwi, kto ??

Chciałbym wziąć swoją dziewczynę na spływ kajakowy po Tanwi i mam pytanie odnośnie tego czy jest to porządne miejsce dla ludzi, jakie nie posiadają kompletnie żadnego doświadczenia?

Wariat

Posty: 15

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

suprafull

Posty: 12

 
Oczywiście warto posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz ponieważ będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

Anno Domini

Posty: 12

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach ale jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

Gumis

Posty: 12

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

morssssik

Posty: 16

 
Bardzo gorąco zachęcam Cię do tego abyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie ponieważ dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom doskonale spędzisz swój wolny czas.

ireczuś34

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, mnóstwo razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i niezmiernie je polecam.

Ptaszek

Posty: 27

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

karol2444

Posty: 16

 
Jak najniezwyklej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

mamuśka

Posty: 8

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach lecz jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

hamllet

Posty: 13