Gdzie mogę wyprawić urodziny?

Gdzie mogę wyprawić urodziny?

Hej, mama niedługo osiemnastkę, moi rodzice wyprawiają przyjęcie wobec tego potrzebna jest mi ogromna sala, na której pomieszczą się moi znajomi i rodzina. Dzięki temu będę mogła zaprosić wszystkich moich przyjaciół. Nie mam pojęcia gdzie szukać Sali albowiem nigdy nie korzystaliśmy z niej.

Czekam na informacje, dziękuję.

Fiflek

Posty: 21

 
Witam wszystkich niesłychanie serdecznie, posiadam podobny kłopot ze odnalezieniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeśli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę znacznie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością albowiem moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

Ticket2Hell

Posty: 23

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu gdyż liczę na to, iż ktoś poda niezmiernie fajne miejsce, w jakim będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie tylko tych najlepszych miejsc, z jakich byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

Nowa

Posty: 32

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła swoje maleńkie dzieciatko. Niezmiernie chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeżeli znacie taką salę, na jakiej można takie przyjęcie zorganizować to niesłychanie proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi stosowne miejsce. Będę niesłychanie wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, jakie można umieszczać w komentarzach poniżej.

QQrydza

Posty: 20

 
Hej poszukuję domu weselnego albowiem niedługo będę wychodziła za maż i wymaga pilnie zarezerwować termin, tylko nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Powinna być olbrzymia, albowiem mamy sto osób zaproszonych. Będę znacznie wdzięczna.

Gucio

Posty: 20

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednak byłem na przyjęciu zorganizowanym w http://www.akacjowydwór.pl i niezwykle mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i niezwykle elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami niemniej jednak wiem, iż wasi goście będą pod znacznym zaskoczeniem, niewątpliwie pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, iż pomogłem. Powodzenia.

1AdamoSk

Posty: 14